Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 20:22
Reklama
Reklama

Pogoda na weekend. Sprawdź, jaka będzie sobota i niedziela

Synoptycy przewidują na sobotę sporo chmur. W niedzielę natomiast będzie słonecznie.
Pogoda na weekend. Sprawdź, jaka będzie sobota i niedziela
Synoptycy przewidują na sobotę sporo chmur. W niedzielę natomiast będzie słonecznie. Będzie ciepło. Temperatura wyniesie ponad 10 stopni Celsjusza w dzień

Źródło: poglądowe/pixabay.com

Słupki rtęci wskażą dzisiaj od 13 stopni Celsjusza o poranku, do 17 stopni w ciągu dnia. Wieczorem temperatura spadnie do 14 stopni Celsjusza. Niebo będzie całkowicie zachmurzone. Barometry wskażą 1019 hPa. Wiatr od 10 km/h, w porywach do 16 km/h.  

Słońce wzejdzie o 7:28 a zajdzie o 17:10. 

Z soboty na niedzielę czeka nas ciepła noc. Termometry wskażą około 13 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu. 

W niedzielę temperatura będzie się wahać między 11 stopniami Celsjusza rano a 15 stopniami Celsjusza w ciągu dnia. Synoptycy prognozują na niedzielę bezchmurne niebo. Wiatr o sile 7km/h, w porywach do 11 km/h. Ciśnienie wyniesie w niedzielę 1020 hPa. 

Słońce wzejdzie o 7:30 a zajdzie o 17:08.

PRZECZYTAJ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZamów prenumeratę tygodnika Słowo Podlasia na 2026 rok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: antykonfituraTreść komentarza: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Sam pewnie biegasz strzelać z ucha do dzielnicowego i z "komediantem" makowca wp...lasz.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: PiS moja miłośćTreść komentarza: A czym oni szaleją? 15 letnimi czy nawet 18 letnimi STRUCLAMI Audi czy BMW . Sprowadzonymi od Helmuta po 2 Niemcach I 3 Turasach. Czym 9ni szaleją siepami z roczników 2010 i niżej? Czym oni szaleją siepami 15 letnimi czy nawet 18 letnimi 18 + wartymi 30 tysięcy . Takie gruzy 15 letnie Audi czy BMW warte 30 tysięcy to są gruzowane i złomowanie u Niemca a Polaczki sprowadzają 15 letnie czortopchajki i szaleją ziomami.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:07Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: Na PolicjęTreść komentarza: ten szybki zakupowicz jak widać to konfitura i sprzedawczyk od razu z płaczem poleciał na policję :-)Data dodania komentarza: 16.12.2025, 21:02Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: MRZMKATreść komentarza: Dozywotni zakaz prowadzenia pojazdów....... niech buli za całą akcję służb które brały tam udziałData dodania komentarza: 16.12.2025, 15:11Źródło komentarza: Styrzyniec. Pijany wjechał w ciężarówkę na DK2 [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Damian KaczmarekTreść komentarza: Mocno by się pan zdziwił gdyby regularnie jezdził pan na mecze i obserwował.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 23:42Źródło komentarza: Wybieramy piłkarza rundy jesiennej bialskopodlaskiej klasy okręgowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama