16 stycznia na terenie urzędu gminy w Terespolu podpisana została umowa w sprawie budowy nowego odcinka drogi na terenie wsi Neple. Umowa na realizację zadania inwestycyjnego dotyczącego budowy wewnętrznej kostki brukowej o powierzchni 234,35 m2, wraz ze zjazdami i dojściami do furtek zostanie wykonana przez przedsiębiorstwo remontowo budowalne ”ELBUD”.
W skład projektu wchodzi również przebudowa linii elektrycznej na działce nr 138, wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu, wykonanie wymaganych oznakowani oraz obsługa geodezyjna wraz z wykonaniem powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej całego zadania
Przewidywany termin zakończenia prac przypada na okres 5 miesięcy od dnia podpisania umowy.
CZYTAJ TAKŻE:
- Przebudują drogę w gminie Łomazy. Umowa z wykonawcą już podpisana
- Promują zdrowie. Kilkaset osób skorzystało z badań w magistracie
- Stowarzyszenie od lat wspiera szkołę. Możesz włączyć się w pomoc
- Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie najlepszą biblioteką w powiecie
- Włączył bezpieczniki. W tym momencie doszło do wybuchu
- Warsztaty Terapii Zajęciowej potrzebują busa. Jego koszt to 210 tys. zł


![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)



![Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA] Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-konstantynow-za-kolede-dziekujemy-zdjecia-1769763603.jpg)



![A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678648.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze