Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 20:07
Reklama
Reklama

Czy będą mistrzyniami dań z drobiu? KGW w Rossoszu powalczy o nasze głosy

Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Rossoszu zamieniła się w strefę przyrządzania posiłków. Panie z KGW Rossosz gotowały w niej dania z drobiu. Walczą tym samym o ciekawe nagrody.
Czy będą mistrzyniami dań z drobiu? KGW w Rossoszu powalczy o nasze głosy
Panie z KGW w Rossoszu 27 styczna gotowały dania z drobiu. I to pod czujnym okiem kamer. Walczą tym samym o ciekawe nagrody w konkursie

Źródło: GOK Rossosz

Członkinie KGW w Rossoszu zgłosiły się do konkursu „Z mięsem drobiowym przez pokolenia", który organizuje Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Wygrały etap wojewódzki i jako jedyne z Lubelszczyzny zmierzą się z kołami gospodyń wiejskich z całej Polski.  

Jak czytamy na stronie stowarzyszenia: "Jest to projekt kulinarny, którego ideą jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez koła gospodyń wiejskich z nowoczesnymi aranżacjami tychże dań, realizowanymi przez szefów kuchni młodego pokolenia”. W ramach projektu 16 kół z całej Polski, pod okiem kamer, przygotuje danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego. – Nasz szef kuchni wykona to samo danie w nowej odsłonie. Ponadto szef kuchni podejmie wyzwanie stawiane przez KGW – informuje organizator konkursu.

Już od rana 27 stycznia trwały przygotowania do wspólnego gotowania pod okiem kamer. Fot. KGW Rossosz


Przed takim zadaniem stanęło 27 stycznia KGW Rossosz. Już wkrótce film ze spotkania będzie można obejrzeć na YouTube. To widzowie zadecydują, kto wygra i zdobędzie główną nagrodę. 
 

Gospodynie z KGW Rossosz zadbały o piękne otoczenie, w którym gotowały. Fot. GOK w Rossoszu

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama