Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 21:59
Reklama
Reklama

Tak zagrają u siebie piłkarze Podlasia Biała Podlaska

Miejski Klub Sportowy Podlasie Biała Podlaska podał godziny rozpoczęcia spotkań naszych trzecioligowych piłkarzy na swoim stadionie w rundzie wiosennej.
Tak zagrają u siebie piłkarze Podlasia Biała Podlaska
Trzecioligowi piłkarze Podlasia rozegrają dziewięć spotkań na swoim stadionie w rundzie wiosennej

Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

Spotkanie z Chełmianką Chełm i derbowy mecz z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski piłkarze Podlasia rozegrają u siebie przy sztucznym oświetleniu.   

MKS Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm, 04.03.2023 – godzina 17:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica, 18.03.2023 – godzina 15:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik, 01.04.2023 – godzina 16:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - NKP Podhale Nowy Targ, 15.04.2023 – godzina 17:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, 29.04.2023 – godzina 17:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - SKS Wisła Sandomierz, 06.05.2023 – godzina 17:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, 20.05.2023 – godzina 19:57

MKS Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka, 27.05.2023 – godzina 17:00

MKS Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica, 10.06.2023 – godzina 17:00


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Okna Artpol
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama