Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 05:02
Reklama

Przekazali pieniądze Tadeuszowi Misiowi

Przy okazji ligowego meczu Spartakus – Podlasie bialscy piłkarze spotkali się z byłym bramkarzem ich klubu Tadeuszem Misiem, który wskutek choroby ma amputowane obie nogi. Przekazali mu zebrane w czasie dwóch spotkań Podlasia (z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski i Motorem Lublin) pieniądze, które stanowić będą istotną część kosztów zakupu protez.
Przekazali pieniądze Tadeuszowi Misiowi

Miś aktualnie przebywa w jednym z domów opieki społecznej w Kielcach.

Podlaska drużyna sprawiła jemu dodatkową radość, pokonując Spartakusa 4:1. Bramki w tym meczu zdobyli: Serhij Krykun, Rafał Kursa, Kamil Kocoł i Piotr Bołtowicz. To druga wyjazdowa wygrana beniaminka po powrocie do trzeciej ligi. Podlasie jest jednym z trzech zespołów, które na wyjeździe jeszcze nie przegrały. Jednym z nich jest Garbarnia Kraków, która w sobotę 17 września zawita o godz. 16 w Białej Podlaskiej. Zapowiada się arcyciekawa konfrontacja.

~ Roman Laszuk


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama