Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 3 lipca 2026 18:56
Reklama
Reklama

Pogoda na wtorek. Sprawdź, jaka aura nas czeka

Według synoptyków wtorkowy dzień cechować będzie temperatura plusowa. Do godz. 13 obowiązuje ostrzeżenie przed silnym wiatrem.
Pogoda na wtorek. Sprawdź, jaka aura nas czeka
Według synoptyków wtorkowy dzień cechować będzie temperatura plusowa. Do godz. 13 obowiązuje ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Autor: poglądowe/pixabay.com

Źródło: Stock images

We wtorek 21 lutego o poranku słupki rtęci wskażą temperaturę wahającą się pomiędzy 3 a 4 stopniami Celsjusza. W ciągu dnia nastąpi wzrost temperatury do około 5 stopni Celsjusza, a wieczorem i w nocy temperatura zmaleje do 3 stopni Celsjusza. 

Meteorolodzy przewidują niemalże całkowite zachmurzenie w ciągu dnia z lekkimi opadami deszczu w godzinach po południowych.

Ciśnienie wyniesie 1002 hPa rano i będzie wzrastać. Wieczorem barometry wskażą 1010 hPa. 

PRZECZYTAJ: 

Od dziś, 20 lutego od godz. 16 do jutra, 21 lutego do godz. 13 dla powiatów: bialskiego, parczewskiego, radzyńskiego i łukowskiego obowiązuje alert pierwszego stopnia. Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, a w porywach do 85 km/h, z zachodu.. Możliwe chwilowe przerwy w dostawie prądu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama