Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 23:32
Reklama
Reklama

Brązowy medal dla Julii Gadomskiej z AZS AWF Biała Podlaska

W Toruniu lekkoatleci rywalizowali w 67. PZLA Halowych Mistrzostwach Polski seniorów, będących jednocześnie Halowymi Mistrzostwami Polski do lat 23. Z medalem wróciła reprezentantka AZS AWF Biała Podlaska, Julia Gadomska.
Brązowy medal dla Julii Gadomskiej z AZS AWF Biała Podlaska
Reprezentantka AZS AWF Biała Podlaska, Julia Gadomska, wróciła z medalem z Halowych Mistrzostw Polski

Autor: Fot. screen

Nasza zawodniczka (rocznik 2001) walczyła w Toruniu w biegu na dystansie 400 metrów. W swoim biegu uzyskała czas 55,60 sek., co dało jej 15. miejsce w końcowej klasyfikacji mistrzostw Polski. Był to jednocześnie trzeci wynik wśród zawodniczek do lat 23 i tym samym Julia Gadomska zdobyła brązowy medal w tej kategorii wiekowej. 

Mistrzynią Polski w biegu na 400 metrów została Natalia Kaczmarek z Podlasia Białystok z czasem 50,83, druga była Anna Kiełbasińska z SKLA Sopot – 51,33, a trzecia Justyna Święty-Ersetic z AZS AWF Katowice – 51,91. Złoty medal w kategorii U-23 wywalczyła Aleksandra Formella (SKLA Sopot) – 53,78, a srebro Wiktoria Drozd (AZS UMCS Lublin) – 54,37.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stefani Joane 03.03.2023 13:11
Super!1!

Abel 03.03.2023 13:09
Ale torpeda11!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama