Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:09
Reklama

Mieszkanka Sławatycz wyróżniona w programie The Brain!

Mieszkanka Sławatycz wyróżniona w programie The Brain!
Autor: www.polsat.pl

Angelika Iwaniuk, pochodząca z gminy Sławatycze zdobyła drugie miejsce w programie "The Brain - Genialny umysł" emitowanym w telewizji Polsat. Uczestniczka wykazała się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, które zaskoczyły widzów.

Angelika ma 27 lat i z wykształcenia jest muzykiem. Jest związana z Kameralnym Chórem "Sacrum" z Lublina.
Zadanie Angeliki polegało na wskazaniu trzech osób z kilkudziesięcioosobowego chóru, którzy nagle przestali śpiewać. Jurorzy podczas drugiego wykonania utworu pokazali trzy osoby, które miały nagle przestać śpiewać. Uczestniczka jednak bez żadnego błędu pokazała osoby które już nie śpiewały. A był to drugi tenor, drugi bas i drugi sopran.

The Brain.Genialny umysł to program emitowany w telewizji Polsat. W każdym odcinku pięcioro uczestników udowadnia, że ma ponadprzeciętne umiejętności umysłowe. Później są oceniani przez jury, które wybiera trójkę zawodników z szansą na wygraną. Ale o ostatecznym zwycięstwie decyduje publiczność w studio. Nagrodą główną jest 30 tys zł. Jury oceniało w składzie: Anita Sokołowska, Cezary Żak oraz ReZigiusz, popularny youtuber.

Maciej Maciejuk


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama