Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 05:05
Reklama
Reklama

Międzyrzec Podlaski: Zatańczą poloneza w centrum miasta

Przedstawiciele urzędu miasta zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w ciekawej inicjatywie. Chodzi o wspólne odtańczenie poloneza na ulicach miasta. Inicjatywa, związana jest z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja.
Międzyrzec Podlaski: Zatańczą poloneza w centrum miasta
3 maja z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja w centrum Międzyrzeca Podlaskiego mieszkańcy i pracownicy urzędu zatańczą wspólnie poloneza

Autor: Paulina Chodyka-Łukaszuk/poglądowe

W tym wyjątkowym wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Taniec zaplanowano na 3 maja o godz. 12:00. Rozpocznie on oficjalne miejskie uroczystości przy pomniku Bohaterów Miasta.

"Polonez jest narodowym polskim tańcem korowodowym o uroczystym charakterze. To jeden z nielicznych tańców dawnych wieków nadal żywotnych i popularnych – a być może jedyny. Liczymy na deklaracje udziału pierwszych ochotników (par), z którymi w kwietniu spotkamy się na próbie" – przekazują pracownicy urzędu.

Dodają, że w wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i młodzież, a lista tancerzy będzie otwarta, więc do korowodu w dniu imprezy będą mogły dołączyć inne pary. Szczegóły inicjatywy można uzyskać pod adresem e-mail na [email protected].

CZYTAJ TEŻ: 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

set 03.04.2023 14:00
Tańcz głupia, tańcz , swoim życiem się baw..

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama