Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 18:54
Reklama
Reklama

Młodzieżówka MKS-u Podlasie Biała Podlaska podejmie Wisłę Kraków

W sobotę 15 kwietnia podopieczni Miłosza Storto będą mieli okazję do rewanżu. Z krakowską Wisłą w pierwszej części sezonu przegrali 0:2. Ewentualne zwycięstwo gospodarzy, mogłoby podnieść sportowe morale w szatni młodych zawodników.
  • Źródło: Słowo Podlasia
Młodzieżówka MKS-u Podlasie Biała Podlaska podejmie Wisłę Kraków
Ewentualne zwycięstwo gospodarzy, mogłoby podnieść sportowe morale w szatni młodych zawodników.

Autor: Akademia Piłkarska Podlasie Biała Podlaska

Źródło: Akademia Piłkarska Podlasie Biała Podlaska

W ramach 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 oprócz zawodników Storto tracących jedynie punkt do będącego nad strefą spadkową Widzewa Łódź, zmierzą się jeszcze: Stal Rzeszów z Legią Warszawa, Motor Lublin z Wisłą Płock, SMS Łódź z Koroną Kielce, Widzew Łódź z ŁKS-em Łódź, Hutnik Kraków z Escolą Varsovia Warszawa, MKS Polonia Warszawa z Jagiellonią Białystok i Cracovia z Resovią Rzeszów. 

 Spotkanie MKS-u z Wisłą wystartuje o godzinie 11:00 na boisku AP TOP 54.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama