Uroczystość odbędzie się o godz. 12.00. Flagi załopoczą w tym miejscu po raz pierwszy. Rok temu, radni klubu Koalicji Obywatelskiej w radzie miasta złożyli petycję do władz miasta o umieszczeniu na rondzie UE masztów flagowych.
– Polska od 1 maja 2004 roku jest w UE i chcemy uczcić to wstąpienie. Ustawienie masztów dla flag Polski i UE będzie uświetnieniem rocznicy tego ważnego wydarzenia, jakim jest wstąpienie Polski do struktur europejskich – informował wówczas Robert Wożniak, szef klubu KO.
Rondo na skrzyżowaniu ul. Terebelskiej z dk2 od ponad dwóch lat nosi nazwę Unii Europejskiej. Została ona nadana uchwałą rady miasta na wniosek klubu radnych Koalicji Obywatelskiej.


![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze