Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 lutego 2026 05:27
Reklama
Reklama
Reklama

Podlasie przed szansą rewanżu. Bialczanie zagrają w Rącznej

W ramach 32 kolejki III ligi, grupy 4 piłkarze Artura Renkowskiego zmierzą się z rezerwami Cracovii, które wycofają się z rozgrywek. W rundzie wiosennej wygrali krakowianie 3:1. Honorową bramkę dla Podlasia zdobył wtedy Brian Galach.
  • Źródło: Słowo Podlasia
Podlasie przed szansą rewanżu. Bialczanie zagrają w Rącznej
W ramach 32 kolejki III ligi, grupy 4 piłkarze Artura Renkowskiego zmierzą się z rezerwami Cracovii, które wycofają się z rozgrywek

Autor: Marek Jedynak

Źródło: Słowo Podlasia

- Mecz pucharowy zostawiamy już za sobą, to inna historia. Spotkamy się z drużyną, która gra otwarty futbol. To będzie spotkanie różniące się od środowego pucharu czy ligowego meczu z Lublinianką. Zespół Cracovii dobrze operuje piłką, i jest zapleczem ekstraklasowej drużyny. Ostatni mecz rezerw drużyny z Krakowa przed wycofaniem się z trzeciej ligi nie powoduje, że będzie łatwo. Chcemy się zrehabilitować i pokazać, że mecz w Krasnymstawie był wypadkiem przy dobrej pracy, którą kontynuujemy - mówi Artur Renkowski, szkoleniowiec Podlasia Biała Podlaska.

Kadra zespołu jest stabilna od trzech tygodni. - Nie mamy urazów na ostatniej prostej sezonu. Walczymy o to, żeby punktów i bramek było jeszcze sporo w tych ostatnich kolejkach - mówi Renkowski.

Mecz Cracovii II z Podlasiem odbędzie się w Rącznej, 3 czerwca o godzinie 17:00. Do końca rozgrywek pozostają 3 kolejki.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: radzyniakTreść komentarza: Pracownicy i tak są obciążeni pracą bo od momentu przyjścia na to stanowisko podpisał wiele świadectw pracy.... teraz rzuca jakąś diagnozą, która nie pozwala skupić się pracownikom na ich podstawowych obowiązkach... Skoro ma tylu fanów to niech zatrudni sobie idealne osoby, które zajmą się jego diagnozą napisaną przez CHatGPT bo nie przez niego samego a pracownikom niech da spokojnie pracować.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 15:11Źródło komentarza: Coraz dotkliwiej odczuwają brak strategii. Burmistrz uderza diagnozą w stółAutor komentarza: ParasolTreść komentarza: Całe szczęście jest 21 wiek teraz i ciemnogród się skończyłData dodania komentarza: 5.02.2026, 14:24Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Rusza inwestycja w żłobek i dom senioraAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: To taki paradoks bo na działce, na której będzie ta budowa, odpady już są zakopane (w XX. wieku więc cześć już zgniła).Data dodania komentarza: 5.02.2026, 12:03Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Rusza inwestycja w żłobek i dom senioraAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: Pamiętajcie , że od takich darowizn należy zapłacić podatek .Data dodania komentarza: 5.02.2026, 11:03Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: BialczanTreść komentarza: Dlaczego firma przeciwko której toczy się śledztwo w prokuraturze o zakopywanie odpadów jak czytając w lokalnych mediach tych miejsc policja odkryła wiele Sycyna Rossosz i inne . Czy firma przeciwko której jest prowadzone postępowanie powinna startować w tak dużych inwestycjachData dodania komentarza: 5.02.2026, 08:01Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Rusza inwestycja w żłobek i dom seniora
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama