Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 08:09
Reklama
Reklama

Przejażdżki konne i brokatowe tatuaże. Gminny Dzień Dziecka w Sosnówce [ZDJĘCIA]

Dzieci z gminy Sosnówka świętowały Dzień Dziecka na festynie. Organizatorzy zapewnili im mnóstwo atrakcji.
Przejażdżki konne i brokatowe tatuaże. Gminny Dzień Dziecka w Sosnówce [ZDJĘCIA]
Dzieci z gminy Sosnówka świętowały Dzień Dziecka na festynie. Organizatorzy zapewnili im mnóstwo atrakcji. Zobaczcie, jak było

Źródło: GOK w Sosnówce

Gminny Dzień Dziecka odbył się w niedzielę, 11 czerwca na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sosnówce. 

Dzieci mogły się wyszaleć na dmuchańcach,pobawić z animatorami, zwiedzić wóz strażacki oraz przejechać konno. Na zgłodniałych czekał grill pełen pyszności. Maluchy chętnie robiły sobie brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki oraz malowały buźki. Mogły też odwiedzić kącik biblioteczny. 

Atrakcje wspólnie  zapewnili: z wójt gminy Sosnówka, Marcin Babkiewicz, Gminna Biblioteka Publiczna w Sosnówce, strażacy ochotnicy z OSP w Sosnówce, a także członkinie Koła Gospodyń Wiejskich "Dworzanie" w Romanowie oraz KGW "Cztery Gospodynie". Wspanią zabawę zapewniły animatorki z "Na sportowo i wesoło – Animacje dla dzieci".

Wydarzenie współfinansowane było przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sosnówce.

Foto: GOK w Sosnówce



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama