We wtorek, 27 czerwca uczestnicy COM-u, pracownicy, dzieci ze szkół z terenu gminy oraz dzieci z Białorusi i Ukrainy wraz rodzicami obejrzeli przedstawienie wolontariuszy z Hiszpanii i Portugali z Fundacji "Klauni bez granic".
Klauni pokazali, że można rozumieć się bez słów. Występ był pełen zabawy i śmiechu. Spotkanie odbywało się przy muzyce. Zebrani mieli okazję zwiedzić obiekt i teren centrum, a słodkim akcentem była wata cukrowa i popcorn.
– Dziękujemy uczestnikom wydarzenia oraz Ewie Stasiuk, pracownikowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej za wsparcie i koordynację wydarzenia – mówi wójt, Jerzy Czyżewski.

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie jest jednostką organizacyjną pomocy społecznej gminy Łomazy. Jego działalność finansowana jest ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych (SFWON). Centrum mieści się w nowo wyremontowanym, parterowym budynku po szkole podstawowej. Obiekt jest pozbawiony barier architektonicznych i w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
PRZECZYTAJ:













![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [18-01-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [18-01-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-18-01-2025-1768727497.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze