Do zdarzenia drogowego doszło w środę 28 czerwca po godz. 11:00 na ulicy Artyleryjskiej w Białej Podlaskiej. Kierująca oplem kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a sprawczyni ukarana mandatem.
Jak przekazał nam zaraz po zdarzeniu dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, kierowca motocykla zaraz po zdarzeniu został zabrany ambulansem do szpitala. Motocyklista nie był uwięziony pod samochodem i po uderzeniu w samochód był przytomny.
– Z ustaleń policjantów, działających na miejscu zdarzenia wynika, że 68-latka, prowadząca samochód marki Opel, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpiła pierwszeństwa, jadącemu ulicą Artyleryjską motocykliście. W wyniku zdarzenia 31-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a sprawczyni ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych – informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
PRZECZYTAJ:
- Kierowca z Białej Podlaskiej potrącił pieszego na przejściu
- Międzynarodowy gang sterydowy rozbity. Pomogli w tym bialscy celnicy
- Kraksa i dachowanie w Hannie, pożary w Zakręciu i Okunince [FOTO]
- Rowerzyści zderzyli się na ścieżce. Ten sam dzień, ta sama ulica












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze