Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 lipca 2026 01:08
Reklama baner reklamowy
Reklama

Ciężarówka zepchnęła z drogi rowerzystę

Ciężarówka zepchnęła z drogi rowerzystę

Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala 57-letni mężczyzna, który jadąc wieczorem rowerem drogą wojewódzką w Nowych Mostach, został potrącony przez ciężarówkę.

Do wypadku doszło 30 października wieczorem. Rowerzysta jechał poza trenem zabudowanym. Z ustaleń policji wynika, że nie miał na ubraniu odblasków, a rower nie miał wymaganego oświetlenia. – 57-latek został potrącony przez ciężarówkę, która jechała w tym samym kierunku. Siła uderzenia wyrzuciła cyklistę do rowu. Z licznymi obrażeniami ciała trafił on do szpitala – informuje Artur Łopacki z KPP w Parczewie.

Policjanci zbadali kierowcę ciężarówki na obecność alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy. Od rowerzysty krew do badania na zawartość alkoholu pobrano w szpitalu. – Po raz kolejny przypominamy pieszym i rowerzystom o odblaskach. Odblaski to nie tylko obowiązek, to także przedmiot, który w istotny sposób poprawia bezpieczeństwo na drogach – przypomina rzecznik parczewskiej policji.

(joan)

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama