Turniej rozgrywany będzie w niedzielę 12 listopada od godziny 9 w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 5 w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 30. Organizatorem zawodów jest Akademia Piłkarska TOP 54 Biała Podlaska we współpracy z SP nr 5.
Uczestnicy turnieju będą mogli uczcić Narodowe Święto Niepodległości na sportowo. W imprezie wezmą udział trzy zespoły AP TOP 54 Biała Podlaska - dwa z rocznika 2008 i jeden z rocznika 2009, a poza tym Semp Pogoń Siedlce, ŁKS Łomża, Victoria Parczew, Orlęta Radzyń Podlaski i Huragan Międzyrzec Podlaski.
Mile widziani są kibice posiadający wszelkie biało-czerwone elementy, można również rozwiesić na trybunach biało-czerwone i klubowe flagi. I rzecz jasna jak najgłośniej wspierać dopingiem młodych piłkarzy.


![Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ] Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-miedzynarodowe-podium-w-losicach-iii-dycha-z-kopyta-przyciagnela-setki-biegaczy-galeria-zdjec-1778672363.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-12-04-2026-1778394029.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze