Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 10:19
Reklama
Reklama

Wjechał ciężarówką prosto pod pędzący pociąg

Wjechał ciężarówką prosto pod pędzący pociąg

Do groźnego wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Aleksandrowie w gminie Łuków. Pociąg osobowy uderzył w przejeżdżającą przez tory ciężarówkę iveco. Kierowca samochodu, 41-letni mężczyzna z gminy Międzyrzec Podlaski,  został przewieziony do szpitala w Łukowie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek 13 listopada około godziny 10 na przejeździe kolejowym w Aleksandrowie. Na niezabezpieczonym przejeździe bez zapór pod koła pospiesznego pociągu relacji Lublin-Warszawa wjechał samochód ciężarowy iveco. Pojazd został kompletnie zniszczony. Kierował nim 41-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski, który został przewieziony do szpitala w Łukowie.

Ciężarówka była przeznaczona do przewozu zwierząt, ale w chwili zdarzenia nie miała ładunku. Pociągiem jechało około stu osób. Całe szczęście pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń. Zarówno maszynista pociągu, jak i kierowca ciężarówki byli trzeźwi. Z uwagi na prowadzone postępowanie wyjaśniające, przez pewien czas droga i tory w miejscu wypadku były zablokowane. 

(sb)

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama