Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 lipca 2026 09:36
Reklama
Reklama

W walce o mistrzostwo są w czołówce

Udanie zaprezentowali się siatkarze UKS Serbinów Biała Podlaska, uczniowie Publicznego Gimnazjum numer 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, w II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Kraśniku.
W walce o mistrzostwo są w czołówce

Autor: UKS Serbinów Biała Podlaska

Zespół UKS Serbinów zajął drugie miejsce. Podopieczni trenerów Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka pokonali Avię Świdnik, Tempo Chełm, MKS Kraśnik i UKS Międzyrzecka Trójka, a ulegli jedynie zwycięzcom zawodów, TPS Lublin 1:2. Międzyrzecka Trójka zajęła czwarte miejsce. Po dwóch turniejach UKS Serbinów jest na czele wraz z TPS Lublin – obie drużyny mają po 47 punktów, ekipa z Międzyrzeca jest czwarta – 38 pkt.

Drużyna z Białej Podlaskiej grała w składzie: Michał Mirosławski - wyróżniony zawodnik turnieju, Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Mateusz Bancerz, Igor Bobruk, Damian Langowski, Dawid Drąg Jakub Gawęda.

Bardzo dobrze spisał się w tym samym turnieju także drugi zespół Serbinowa, grający w drugiej lidze młodzików. Z kompletem zwycięstw po 2:0 z każdym z przeciwników objął prowadzenie. Zespół tworzyli: Sebastian Jachimski, Dominik Słowik, Kacper Pietruk, Marcel Typa, Maciej Jasiński, Hubert Librant i Mikołaj Mazur.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Okna Artpol
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Treść komentarza: skąd ci bramkarze ? Data dodania komentarza: 4.07.2026, 11:55 Źródło komentarza: Wnuk odchodzi, Łukasiewicz wraca [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama