Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 10:08
Reklama
Reklama

Zginął bialczanin kierujący porsche (dramatyczne zdjęcia!)

Pod Mońkami jadący z nadmierną prędkością 28-letni Daniel Z. z Białej Podlaskiej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Wraz z nim zginął 17-letni pasażer.
Zginął bialczanin kierujący porsche (dramatyczne zdjęcia!)

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 18 września około godz. 14 na drodze powiatowej pomiędzy Jasionówką a Czarnymstokiem w województwie podlaskim. Siła uderzenia była tak wielka, że auto rozpadło się na mnóstwo elementów. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Mońkach, szczegóły i okoliczności zdarzenia są w tej chwili jeszcze badane. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

(mm)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A 26.09.2016 09:08
Ktoś wie kiedy pogrzeb? I gdzie?

gość 22.09.2016 20:59
zielo się dojeżdził fura fajna ale wyobrażni i opon zero widzialem go pare godzin wcześniej . pokochał szybką jazde i go zgubiła w końcu

gość_1 23.09.2016 14:15
Każdy lubi szybka jazdę, więc to przestroga dla wszystkich... Nie Tylko Daniel lubił jeździć szybko, ale nie jednego rajdowca można zobaczyć na drogach.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO] Autor komentarza: kaes Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień Autor komentarza: Zachęta ? Treść komentarza: I to ma odstraszyć ich od procederu przemytu ,,ubogacaczy,, ? Grzywna powinna być horrendalna, i areszt aż do jej spłacenia. A tak, albo znikną, albo zmienią wygląd i dokumenty, i będą robić to samo... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:58 Źródło komentarza: Jeden pochodzi z Ukrainy, drugi z Uzbekistanu. Kurierzy migrantów skazani w Białej Podlaskiej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama