Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 marca 2026 10:49
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Przedszkolaki w leśnych ostępach

Dzieci z Przedszkola nr 3, działającego przy ZPO w Międzyrzecu Podlaskim, wybrały się 15 września pod opieką nauczycieli na wyprawę do Sitna. Mogły podziwiać piękno przyrody i zgłębiać tajniki wiedzy o środowisku życia zwierząt.
Przedszkolaki w leśnych ostępach

Młodym przyrodnikom towarzyszył leśnik Adam Szulik, dzięki któremu dzieci poznawały gatunki roślin i nazwy zwierząt, w tym chronionych. Dzieci podziwiały potężne dęby i sosny, poznały grzyby jadalne i trujące, słyszały śpiew ptaków oraz stukanie dzięcioła.

– Po długim spacerze uczestnicy dotarli do leśniczówki, gdzie czekały kolejne atrakcje: ognisko, poczęstunek i konkurs wiedzy o lesie. Adam Szulik, główny organizator atrakcji, nagrodził albumami przyrodniczymi zwycięzców konkursu, a pozostałe dzieci otrzymały odblaski z logiem nadleśnictwa. To był udany dzień! – relacjonuje Magdalena Matejek z ZPO nr 3.

Dzieci i nauczyciele dziękują Nadleśnictwu Międzyrzec Podlaski za współpracę z przedszkolem nr 3.

(k)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ylhan AbhardżawedaTreść komentarza: To zależy ile ma lat ? W niektórych krajach świata już tak się nie pomaga w chorobie ludziom , którzy ukończyła 60 rok życia . Pieniądze idą na leczenie młodych.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 11:17Źródło komentarza: Wesprzyjmy lekarza Macieja Kisiela! Znany urolog walczy z ciężką chorobąAutor komentarza: StefanTreść komentarza: Czy ktoś przemyślał sprawę obwodnicy ? Sama nazwa już mówi, że to droga poza miastem ! Jak można włączać ulicę, gdzie jest teren zamieszkały, chodzi o Sielczyk ?!?!? Nawet przedłużenie wychodzi bezpośrednio na pasy startowe lotniska ?!? To jest pomysł poroniony !!!Data dodania komentarza: 20.03.2026, 08:36Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Ruch wokół obwodnicyAutor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama