W sobotę, 6 stycznia rano temperatura powietrza wyniesie -4 stopnie Celsjusza, a w ciągu dnia termometry wskażą do -7 stopni Celsjusza. Wieczorem temperatura wyniesie -8 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają na zachmurzenie całkowite. Wiatr o sile 14 km/h, w porywach do 36 km/h. Ciśnienie wyniesie 1013-1018 hPa.
W niedzielę, 7 stycznia rano temperatura powietrza wyniesie -10 stopni Celsjusza i taka temperatura utrzyma się w ciągu dnia oraz wieczorem. Będzie pochmurnie. Wiatr o sile 17 km/h, w porywach do 46 km/h. Ciśnienie wyniesie 1019-1023 hPa.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze