Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 22:53
Reklama
Reklama

Auto wyłamało barierkę i wpadło do wody

18-latek nie zapanował nad mercedesem, zderzy się z wyprzedzanym seatem, po czym wjechał do rowu z wodą. Do zdarzenia doszło w Łukowisku, 17 marca po południu. Kierowca był nietrzeźwy.
Auto wyłamało barierkę i wpadło do wody
18-latek nie zapanował nad mercedesem, zderzy się z wyprzedzanym seatem, po czym wjechał do rowu z wodą. Kierowca był nietrzeźwy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem 18-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i w trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem. Po tym auto 18-latka uderzyło w barierkę zabezpieczającą, jazdę kończąc w przydrożnym rowie wypełnionym wodą – relacjonuje przebieg niedzielnego zdarzenia nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej. - Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący seatem był trzeźwy, natomiast badanie stanu trzeźwości nastolatka wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Samochód młodzieńca trafił na parking strzeżony. Policjanci zabezpieczyli go na poczet przyszłej kary.

Rzeczniczka bialskiej policji przypomina: - Kierowca zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości i mający 1,5 promila i więcej alkoholu w organizmie, oprócz dotychczasowych dolegliwości prawnych, będzie miał zabezpieczony samochód przez Policję. W dalszym trybie postępowania o karze i o ewentualnym przepadku samochodu czy jego równowartości będzie decydował sąd. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Młodzieniec odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Damian Kaczmarek Treść komentarza: Jest brany, warunkiem jest strzelenie wam ponad 10 bramek. Poniżej tego wyniku nie bierzemy go pod uwagę. Miło z waszej strony że osoba z Kujawiaka Stanin tak bardzo dba o interes zawodnika z AZ-Budu. FanClub drużyny z Komarówki Podlaskiej jest nawet na ziemi łukowskiej. Piękna współpraca ;) Data dodania komentarza: 5.06.2026, 09:57 Źródło komentarza: Nowy rekord skuteczności Autor komentarza: Kujawiak1994 Treść komentarza: Czyli jednak zawodnik kolejki jest grany pod dobry wynik drużyny. Jedno się mówi, drugie się mówi Data dodania komentarza: 5.06.2026, 03:45 Źródło komentarza: Nowy rekord skuteczności Autor komentarza: Dzierżyński - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: "Próżnoś repliki się mojej spodziewał - nie dam ci prztyczka, ni klapsa. Nie powiem nawet - pies cię ***** - bo to mezalians byłby dla psa" Data dodania komentarza: 5.06.2026, 00:07 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Kredocoasterstwo Treść komentarza: Rozumiem że na tym zdjęciu to Pan opiekun Chwedoruk ze swoimi podopiecznymi stanął do foty jak przystało na opiekuna. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców – zwycięstwo IV LO Biała Podlaska Autor komentarza: Czas pokaże Treść komentarza: Ale ZAKŁAMANIEC już mu posadkę w Cargotor przygotowali ale póki co to im nie jest nic wiadomo :). Porażka i wszyscy temu się przyglądamy. Samorządowiec wojewódzki w spółce skarbu państwa. Olśnienie , specjalista od transportu kolejowego. Niby walczycie i piętnujecie kolesiostwo w PIS-e a sami co - HIPOKRYCI Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:20 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Szef gabinetu prezydenta odchodzi z urzędu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama