Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 01:19
Reklama
Reklama

Zapraszają na turniej w Rossoszu

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w gminie Rossosz zaprasza wszystkich do udziału w Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.
Zapraszają na turniej w Rossoszu

Zawody zaplanowane są w niedzielę 14 stycznia w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Rossoszu.

Igrzyska Dzieci (dziewczęta i chłopcy z klas IV i młodsi oraz dziewczęta i chłopcy z klas V-VI): zapisy i rozgrzewka godz. 10.15-10.45, rozpoczęcie gier o godzinie 11.

Igrzyska Młodzieży (chłopcy z klas VII oraz klas II i III gimnazjum): zapisy i rozgrzewka godz. 13-13.30, rozpoczęcie gier około godziny 13.45.

Turniej open kobiet i mężczyzn: zapisy i rozgrzewka godz. 13.-13.30, rozpoczęcie gier około 13.45.

Na najlepszych czekają nagrody. Za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca – pamiątkowe statuetki, a za zajęcie trzeciego i czwartego miejsca – pamiątkowe medale.

Wszystkich obowiązuje zmiana obuwia na sportowe o jasnej podeszwie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZamów prenumeratę tygodnika Słowo Podlasia na 2026 rok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: antykonfituraTreść komentarza: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Sam pewnie biegasz strzelać z ucha do dzielnicowego i z "komediantem" makowca wp...lasz.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: PiS moja miłośćTreść komentarza: A czym oni szaleją? 15 letnimi czy nawet 18 letnimi STRUCLAMI Audi czy BMW . Sprowadzonymi od Helmuta po 2 Niemcach I 3 Turasach. Czym 9ni szaleją siepami z roczników 2010 i niżej? Czym oni szaleją siepami 15 letnimi czy nawet 18 letnimi 18 + wartymi 30 tysięcy . Takie gruzy 15 letnie Audi czy BMW warte 30 tysięcy to są gruzowane i złomowanie u Niemca a Polaczki sprowadzają 15 letnie czortopchajki i szaleją ziomami.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:07Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: Na PolicjęTreść komentarza: ten szybki zakupowicz jak widać to konfitura i sprzedawczyk od razu z płaczem poleciał na policję :-)Data dodania komentarza: 16.12.2025, 21:02Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: MRZMKATreść komentarza: Dozywotni zakaz prowadzenia pojazdów....... niech buli za całą akcję służb które brały tam udziałData dodania komentarza: 16.12.2025, 15:11Źródło komentarza: Styrzyniec. Pijany wjechał w ciężarówkę na DK2 [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Damian KaczmarekTreść komentarza: Mocno by się pan zdziwił gdyby regularnie jezdził pan na mecze i obserwował.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 23:42Źródło komentarza: Wybieramy piłkarza rundy jesiennej bialskopodlaskiej klasy okręgowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama