Mirosława Aleksandruk to stała czytelniczka Miejskiej Biblioteki Publicznej, która z wielkim zainteresowaniem sięga po różnego rodzaju literaturę, od obyczajowej po kryminały. Odwiedza bibliotekę raz w tygodniu.
– Kolejną jej pasją jest malarstwo. To zajęcie wypełnia czas na emeryturze, najchętniej maluje pejzaże, miejskie uliczki nocą i kwiaty. Kilka obrazów Mirosławy Aleksandruk można oglądać na wystawie udostępnionej w filii nr 1. Wystawa będzie prezentowana do końca maja. Zachęcamy do odwiedzin – przekazuje Miejska Biblioteka Publiczna.





![Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA] Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-tuczna-posadzili-300-drzewek-zdjecia-1766050341.jpg)



![Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA] Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-autostrada-a2-kierowcy-szykuja-sie-na-otwarcie-obwodnicy-siedlec-zdjecia-film-1766061486.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze