niedziela, 5 maja 2024 14:52

Srebrne medale dla piłkarek PSW Biała Podlaska [GALERIA]

W hali Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej rozgrywany był finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w futsalu kobiet. Srebrne medale wywalczyły gospodynie, piłkarki PSW.

Autor: Adam Trochimiuk

W turnieju finałowym zagrały cztery najlepsze zespoły w rozgrywkach grupowych, czyli ekipy z dwóch pierwszych miejsc w grupie A: PSW Biała Podlaska i UP Lublin oraz dwie najlepsze drużyny z grupy B: UMCS Lublin i Politechnika Lubelska.

W hali PSW w Białej Podlaskiej najpierw rozgrywane były mecze półfinałowe, w których zespół PSW wygrał z Politechniką 4:2 (bramki dla PSW: Płoska 2, Cieśla, Lefeld), a w meczu UMCS Lublin - UP Lublin także było 4:2. W spotkaniu o trzecie miejsce w turnieju Politechnika przegrała z UP 0:2, a w wielkim finale PSW uległ UMCS 0:2.