W godzinach porannych dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Hrebenne.
– Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali wrak samochodu marki BMW, a przy nim kierowcę. Jak ustalili, był to 26 – letni obywatel Ukrainy, który na prostym odcinku drogi uderzył w zaparkowaną ciężarówkę oczekującą w kolejce do przejścia granicznego. Okazało się, że mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą i to było przyczyną zderzenia. Kierowca może mówić o dużym szczęściu. Pomimo poważnie rozbitego auta wyszedł z tego bez groźnych obrażeń – informuje asp. Monika Ryczek z KPP Tomaszów Lubelski.
Policjanci przebadali kierowcę na zawartość alkoholu – był trzeźwy.
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.
Czytaj też:
![Hrebenne: Zmiażdżone bmw. 26-letni kierowca zasnął za kierownicą [ZDJĘCIA] Hrebenne: Zmiażdżone bmw. 26-letni kierowca zasnął za kierownicą [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-hrebenne-zmiazdzone-bmw-26-letni-kierowca-zasnal-za-kierownica-zdjecia-1718560090.jpg)
![Powiat łosicki. Policjanci będą znakować rowery [TERMINY] Powiat łosicki. Policjanci będą znakować rowery [TERMINY]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-powiat-losicki-policjanci-beda-znakowac-rowery-terminy-1772822998.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze