Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:56
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Wieczornica w Zespole Szkół Muzycznych

Już 12 listopada w sali Zespołu Szkół Muzycznych w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odbędzie się Wieczornica Exegi monumentum w reżyserii Anny i Zbigniewa Szewczuków.
Wieczornica w Zespole Szkół Muzycznych
Wydarzenie zaplanowano na 12 listopada, o godz. 18:00 w sali Zespołu Szkół Muzycznych w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej

Autor: pixabay.com/ zdjęcie poglądowe

Wydarzenie zaplanowano na 12 listopada, o godz. 18:00 w sali Zespołu Szkół Muzycznych w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej. Wieczornicę przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej i uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. F. Chopina oraz aktorzy Teatru Słowa. 

Przeczytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ccyt! 12.11.2024 13:52
No i?? Wejściówki, rezerwacje, czy tylko chcieli się pokazać, zaistnieć, że SĄ i fizjologia działa. Nie idę, skoro nie zapraszają. To dla jasności.

Fajbusiewiczu 12.11.2024 14:39
no i rzygnij na koniec tych bredni co żes napisał=tak dla jasnośći😁

c yt 14.11.2024 08:39
Redakcja puszcza, jak widać, Osoby klocki. I 6-ściu czytaczy, klikło nawet. A o co kaman?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama