Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 07:36
Reklama
Reklama
Reklama

Śmiertelna kłótnia sąsiadów. Zabił kompana podczas libacji

Dwóch 61-latków piło razem alkohol. W pewnym momencie właściciel domu, w którym odbywało się spotkanie, ranił nożem kompana. Cios okazał się śmiertelny.
Śmiertelna kłótnia sąsiadów. Zabił kompana podczas libacji
Zatrzymany 61-latek już usłyszał zarzut. Jego cios nożem w szyję okazał się śmiertelny. Za zabójstwo grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Łuków

Do tego przestępstwa doszło w piątek, 10 stycznia w Łukowie. Przed godziną 17.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów na terenie Łukowa dochodzi do agresywnych zachowań 61-letniego właściciela domu. Funkcjonariusze natychmiast zostali skierowani na miejsce interwencji.

- Po wejściu do domu jednorodzinnego policjanci zastali mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Poszkodowany posiadał wbity w szyję nóż. Niestety zadane przez sprawcę rany okazały się smiertelne.  61-latek, który wcześniej gościł u właściciela posesji, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia - informuje młodszy aspirant Maciej Zdunek z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Na miejscu zbrodni pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali szereg czynności, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. - Łukowscy funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o dokonanie zbrodni znajomego denata. to 61-letni właściciel domu, w którym doszło do zabójstwa. Jak ustalono obaj mężczyźni przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol w domu sprawcy - dodaje młodszy aspirant Maciej Zdunek.

Zatrzymany 61-latek już usłyszał zarzut. - Za zabójstwo grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. 14 stycznia łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - zaznacza młodszy aspirant Maciej Zdunek.

CZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Super oby więcej takich sukcesów. Brawo SG Brawo Urząd Skarbowy. Tępić nierobów , spekulantow , złodzieje, oszustów , przemytników i malwersantow. W krajach muzułmańskich za takie coś już by zadyndał na szubienicy i wirgał nóźkami. Króluj nam Chryste zawsze I wszędzie .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 10:22Źródło komentarza: A2. Wiózł w bagażniku 1200 kartonów nielegalnych papierosówAutor komentarza: gjfjhhk hvTreść komentarza: czemu w żabce nie byli policjanci tak odważniData dodania komentarza: 4.05.2026, 19:57Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiemAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Gdyby gachowi tej Pani zepsuł się tak samo te sam samochód, to mógłby liczyć jedynie na mandat karny kredytowany. Nie czarujmy się aż tak prymitywne.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 17:34Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama