Oprócz Polaków w międzynarodowych mistrzostwach walczyli również zawodnicy z Białorusi, Łotwy, Słowacji, Ukrainy i Szwecji. Kobiety i mężczyźni w hali sportowej w Zalesiu rywalizowali w poszczególnych kategoriach wagowych w przysiadzie ze sztangą, wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Nie zawiedli zawodnicy z naszego regionu, sięgając po medale. Na podium stawali Kacper Koleśnik, Kamil Bogusz, Rafał Żuk, Konrad Czupryn, Ireneusz Czupryn, Kamil Jakoniuk, Robert Kanclerz.
Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

![Siłacze walczyli w mistrzostwach Polski [GALERIA] Siłacze walczyli w mistrzostwach Polski [GALERIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-silacze-walczyli-w-mistrzostwach-polski-galeria-1644937022.jpg)

![Jabłeczna. Rozbudowana świetlica jest już otwarta [ZDJĘCIA] Jabłeczna. Rozbudowana świetlica jest już otwarta [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-jableczna-rozbudowana-swietlica-jest-juz-otwarta-zdjecia-1770630493.jpg)



![Biała Podlaska. Strażacy rozdali czujki czadu [ZDJĘCIA] Biała Podlaska. Strażacy rozdali czujki czadu [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-strazacy-rozdali-czujki-czadu-zdjecia-1770288861.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze