Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 20:22
Reklama
Reklama
Piłka nożna

Podsumowanie Klasy Okręgowej Biała Podlaska (2) - Victoria Parczew

Podsumowujemy poczynania poszczególnych ekip bialskopodlaskiej klasy okręgowej. Statyki przygotował Damian Kaczmarek.
Podsumowanie Klasy Okręgowej Biała Podlaska (2) - Victoria Parczew

Autor: Victoria Parczew

BILANS OGÓLNY:

Miejsce: 5/16

Meczów: 15

Punktów: 27

Zwycięstw: 9 ( AZB,ABS, KUJ,LUT,ŁAZ,UNK,SOK,POD,GRO)

Remisów: 0

Porażek: 6 (UNŻ,MIL,ORŁ,RED,ORZ,ORL)

Bilans bramkowy: 41-28 (+13)

WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE NA WYJEŹDZIE

BRAMKI ZDOBYTE:

STRZELCY:

K.Waniowski- 13 (2RK)

P.Krzewski- 8 (3RK)

E.Waniowski- 7 (1RK)

A.Chomiuk- 4

R.Dębowczyk- 2

D.Kamiński- 1

K.Sapała- 1

M.Gryczuk- 1

F.Karwacki- 1

A.Jemioł- 1

Kamil Bogucki (AZB)[sam]- 1

Grzegorz Sekuła (ORZ)[sam]- 1

ASYSTENCI:

bez asysty: 3

M.Gryczuk- 6

P.Krzewski- 6

K.Waniowski- 6

E.Waniowski- 3

J.Bancerz- 2

R.Dębowczyk- 2

A.Chomiuk- 1

K.Sapała- 1

J.Semeniuk- 1

P.Szymala- 1

CZYM TRAFIALI:

Lewa noga: 7 (17%)

Głowa: 3 (7.3%)

Prawa noga: 31 (75.7%)

BRAMKI ZDOBYTE PO SFG: 13 (31.7%)

Rzut karny: 6 (14.6%)

Rzut rożny: 5 (12.1%)

Rzut wolny: 2 (4.8%)

PRZEDZIAŁ CZASOWY ZDOBYTYCH BRAMEK:

razem: 41

I połowa: 24 (58.5%)

1-15: 7 (17%)

16-30: 5 (12.1%)

31-45: 12 (29.2%)

45+: 0 (0%)

II połowa: 17 (41.5%)

46-60: 8 (19.5%)

61-75: 3 (7.3%)

76-90: 4 (9.7%)

90+: 2 (4.8%)

......................................

BRAMKI STRACONE:

CZYM TRACILI:

Lewa noga: 7 (25%)

Głowa: 3 (10.7%)

Prawa noga: 18 (64.3%)

BRAMKI STRACONE PO SFG: 7 (25%)

Rzut karny: 2 (7.1%)

Rzut rożny: 4 (14.2%)

Rzut wolny: 1 (13.5%)

PRZEDZIAŁ CZASOWY TRACONYCH BRAMEK:

razem: 28

I połowa: 9 (32.1%)

1-15: 4 (14.2%)

16-30: 3 (10.7%)

31-45: 2 (7.1%)

45+: 0 (0%)

II połowa: 19 (67.9%)

46-60: 6 (21.4%)

61-75: 8 (28.5%)

76-90: 3 (10.7%)

90+: 2 (14.2%)

CZYSTE KONTA: 3

3x Kacper Gołacki

WPUSZCZONE BRAMKI: 28

Kacper Gołacki- 20 (61.5%)

Jakub Krzewski- 7 (25%)

Dawid Ludwinowski- 1 (13.5%)

KARTKI: 28 (27żk/1czk)

K.Sapała- 4żk

K.Waniowski- 4żk

R.Dębowczyk- 3żk

F.Karwacki- 3żk

E.Waniowski- 3żk

J.Bancerz 2 (1żk/1czk)

W.Lewczuk- 2żk

A.Jemioł- 2żk

M.Gruz- 2żk

J.Semeniuk- 2żk

M.Zdziennicki- 1żk

WYSTĘPY:

15 E.Waniowski

14. R.Dębowczyk

14. A.Jemioł

14. P.Krzewski

14 Sz.Osieleniec

14. K.Waniowski

13. K.Sapała

12. J.Bancerz

12. A.Chomiuk

12 M.Gryczuk

12 F.Karwacki

11. K.Gołacki

9 O.Domański

9. M.Guz

8. M.Semeniuk

7. D.Kaya

7. P.Szymala

6. D.Kamiński

5. P.Karpiński

5. J.Krzewski

5. D.Syryjczyk

5. M.Zdziennicki

3. W.Lewczuk

3. J.Semeniuk

2. B.Arendarchuk

2. Ł.Dąbrowski

2. D.Ludwinowski

1. Sz.Maleszyk

1. D.Mroczek

MINUTY:

1143 A.Jemioł

1112 E.Waniowski

1099 Sz.Osieleniec

1066 K.Waniowski

1037 P.Krzewski

996 K.Sapała

952 M.Gryczuk

909 A.Chomiuk

900 K.Gołacki

788 J.Bancerz

696 R.Dębowczyk

525 P.Szymala

449 M.Semeniuk

404 J.Krzewski

385 D.Syryjczyk

348 D.Kamiński

327 D.Kaya

307 F.Karwacki

306 O.Domański

240 J.Semeniuk

224 W.Lewczuk

210 M.Guz

201 M.Zdziennicki

58 Ł.Dąbrowski

48 P.Karpiński

46 D.Ludwinowski

35 D.Mroczek

34 B.Arendarchuk

KRÓTKA PIŁKA Z TRENEREM VICTORII PARCZEW, PATRYKIEM SZYMALĄ:

Jaką kolejność na podium widzi pan po 30 kolejce?

Patryk Szymala: Wydaje mi się że to duża niewiadoma jak to się zakończy, tym bardziej że druga runda zawsze jest cięższa a przede wszystkim zależy to od tego jak zespół będzie przygotowany, jakie ruchy kadrowe wykona i jak wystartuje. Na pewno w tą trójkę my będziemy celować.

Kto pańskim zdaniem opuści ligę (2 zespoły plus ewentualny trzeci)?

PS: Nie chce nikogo skreślać bo tak jak wspomniałem wcześniej ten okres jest sporą niewiadomą i każdy może osiągnąć dużo jak i w drugą stronę. Ale jak mam typować to tak jak tabela przedstawiała po rundzie.

Czy zamierzacie wykonywać jakieś ruchy transferowe oraz jak zamierzacie przygotowywać się do rundy wiosennej?

PS: Ruchy mam już zaplanowane ale to bardziej kosmetyczne aby uzupełnić na danej pozycji bo niektórzy grali na nie swoich przez całą rundę i to tylko tym jest spowodowane. Czy się uda uzupełnić to czas pokaże. Choć też rywalizacja się przyda w zespole bo to zawsze jakiś plus. Mam młodą drużynę i chce ich ogrywać. Dać chłopakom z tego klubu jak najwięcej szansy aby mogli się rozwijać i być z czasem głównymi filarami tego zespołu. Ale nikt za darmo tego nie dostanie, jedynie poprzez ciężka pracę. Przygotowania będę jak to przygotowania trochę cięższe niż w okresie ligowym ale mam nadzieję że przyjemne a co najważniejsze żeby przyniosły nam zamierzony efekt . trenujemy normalnie jak w lidze dwa razy w tyg. i rozgrywamy 6 sparingów bardzo wartościowych bo większość to zespoły z wyższej ligi .

 

SZYBKIE PYTANIA DO KAPITANA VICTORII PARCZEW, KACPRA WANIOWSKIEGO:

Jak ocenisz rundę jesienną w wykonaniu twojej drużyny?

Kacper Waniowski: Rundę jesienną oceniam pozytywnie, choć początek był bardzo ciężki, bo na 5 pierwszych spotkań przegraliśmy aż 4 i nic się nam nie układało. Jednak od 6 kolejki zaczęliśmy bardzo dobrze punktować, co dało nam dobre 5 miejsce na koniec rundy, z pewnością na wiosnę powalczymy o podium tym bardziej, że wszystkie mecze rozgrywamy u siebie.

Zajmujesz piąte miejsce w klasyfikacji strzelców ze stratą dwoch bramek do liderów. Jesteś w stanie nawiązać walkę z czołówką?

KW: Tak, myślę że nawiąże walkę o koronę króla strzelców, co prawda będzie to zacięta walka między kilkoma graczami i zapewne do ostatnich kolejek będą emocje.

Kto Twoim zdaniem jest najbardziej wartościowym zawodnikiem w całej naszej lidze ? (Prosimy o uzasadnienie)

KW: Moim zdaniem Rafał Jaworski, ponieważ jest w stanie zagrać na kilku pozycjach, do tego dysponuje świetną szybkością, dobrym strzałem z lewej nogi i jest bardzo silny. Ma wiele atutów. Na wyróżnienie zasługuje także gracz z naszej drużyny Piotr Krzewski, który także ma umiejętności ponad naszą ligę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama