Autor znanych tomików poetyckich takich jak "Miłość i inne przypadki", "Westchnienie", "Ludzie bezcelowi", "Między ciszą a milczeniem" czy "Nadzieje na mieliznach duszy" podzieli się z uczestnikami swoją twórczością, przemyśleniami i inspiracjami.
Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 20 maja, o godz. 18:00 w siedzibie Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie.
Wstęp wolny – to doskonała okazja, by spotkać się z literaturą i jej autorem osobiście.
Czytaj też:

![Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA] Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-w-puszczy-solskiej-do-akcji-wchodza-wyspecjalizowane-jednostki-strazakow-zdjecia-1778074876.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-01-03-2026-1777790633.jpg)



![Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ] Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pierwsza-czworka-na-remis-1777835701.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze