Projekt obejmuje uczniów kształcących się na kierunkach: technik budownictwa, technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa. Jak podkreśla dyrektor szkoły, Grażyna Dzida, inicjatywa ta ma na celu nie tylko wzmocnienie kompetencji zawodowych, ale również poszerzenie horyzontów młodych ludzi.
– Po zakończeniu praktyk uczestnicy otrzymają od partnerów zagranicznych i od szkoły certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje – dodaje dyrektor.
*zdjęcia: ZSP w Radzyniu Podlaskim
CZYTAJ TEŻ:
![Grecka przygoda z profesją [ZDJĘCIA] Grecka przygoda z profesją [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-grecka-przygoda-z-profesja-1748409649.jpg)








![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze