Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 10 maja 2026 14:14
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Porażka piłkarek AZS PSW i dwie czerwone kartki

Piłkarki walczące w rozgrywkach Ekstraligi zakończyły sezon zasadniczy, w ostatniej kolejce zespół AZS PSW Biała Podlaska doznał porażki na wyjeździe ze Sportową Czwórką Radom.
Porażka piłkarek AZS PSW i dwie czerwone kartki

Autor: Adam Trochimiuk

Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Monika Płóciennik 45+2, 2:0 Aleksandra Szydło 56, 2:1 Ewa Cieśla 78.

AZS PSW: Dewicka - Sosnowska, Edel, Kuciewicz (85 Mikołajczak), Niedbała (46 Kapustsina), Gąsieniec, Bosak, Wołos, Cieśla, Michalska, Dranouskaja (65 Karpljuk).

Przyjezdne kończyły spotkanie w dziewiątkę, po czerwonych kartkach dla Agaty Wołos i Katarzyny Michalskiej. Już w osłabieniu piłkarki AZS PSW zdobyły honorowego gola po strzale z rzutu wolnego niezawodnej Ewy Cieśli. W rundzie finałowej w grupie spadkowej bialczanki rozegrają pierwszy mecz 2 maja, na wyjeździe z AZS UJ Kraków.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 kwietnia.   

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wujek DariuszTreść komentarza: To jest ordynarny fejk nius. Wyrok, o którym mowa, niczego nie zmienia w sytuacji osób, które nie brały udziału w tym konkretnym postępowaniu.Data dodania komentarza: 10.05.2026, 08:32Źródło komentarza: Tysiące osób może domagać się od państwa zwrotu zaniżonych świadczeńAutor komentarza: KonczmyTreść komentarza: Jaki wstyd. Napluli na mnie tym wyrokiem. Wyginiemy.Data dodania komentarza: 9.05.2026, 20:40Źródło komentarza: Nieudany przerzut Afgańczyków pod Terespolem. Ukrainiec z wyrokiemAutor komentarza: RysiekTreść komentarza: Legia to gó..o tak jak i WPR!!!! Wstyd żeby tak się zachowywać. Złapać i ukarać i to porządnie.Data dodania komentarza: 9.05.2026, 06:39Źródło komentarza: Akty wandalizmu w gminie Łosice. Zniszczona wiata i pomazane bulwary [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AnonimTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 8.05.2026, 20:13Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Radzyń Podlaski. Marcin Kowalczyk pokieruje szpitalemAutor komentarza: NazarTreść komentarza: Masz trochę racji Cezary . Na Terebeli I i II nic ciekawego nie ma . Sama drobnica . Leszcze skarłowaciały nie słyszałem aby ktoś tam złowił Leszcze ponad 2 kg czy Japońce ponad kilo . Co do żwirowni w Woskrzenicach to też racja .... napuścili tam tych ryb , aż woda się gotuje , że nawet dziecko 10 letnie łowi karpie czy dziadek jesiotry . Takie zbiorniki dla dziadków z Białej . Na Terebelach nic konkretnego nie łowią a na Woskrzenicach ryb aż się gotuje bo to prywatny zbiornik wioskowy . Prawdziwy wędkarz na Bugu łowi , na jeziorach mazurskich , do Szwecji na szczupaki jedzie ale musi być i Terebela jak i Woskrzenice dla dziadków i uczących się łowić bo i oni muszą posiedzieć . Sumy to najlepsze ryby a jakie z nich kotlety dobre !!!Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:05Źródło komentarza: Przed nami Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Sosnówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama