Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 07:31
Reklama
Reklama

Audi uderzyło w drzewo. Dwie osoby w szpitalu

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę 9 października przed godz. 10 w miejscowości Woroniec w gminie Komarówka Podlaska.
Audi uderzyło w drzewo. Dwie osoby w szpitalu

Kierujący osobowym audi 28-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska zjechał na prostym odcinku drogi na przeciwległy pas ruchu, auto zaczepiło kołami o pobocze i wpadło na drzewo. Obrażeń ciała doznał kierowca oraz pasażer pojazdu. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Policja wskazuje, że prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

(ak)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama