Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:29
Reklama

Długo nie nacieszył się urodzinowym prezentem

Mimo że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę samochodu. Efekt był taki, że jego bmw w Białce w gminie Radzyń Podlaski zderzyło się z ciężarówką.
Długo nie nacieszył się urodzinowym prezentem

W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia 17-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w Białce, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarówką. – Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Młody radzynianin zdecydował się na jazdę mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Początkowo nie przyznawał się, że to on kierował samochodem. Wtedy został zatrzymany. Policja ustaliła, że chłopak przewoził dwóch pasażerów. Pochwalił się nawet, że bmw dostał w prezencie na zbliżające się 18. urodziny. – Usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności. Nastolatek odpowie również za popełnione wykroczenia – mówi rzecznik policji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama