Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 21:14
Reklama
Reklama
Reklama
Skolim rozgrzał publikę. Kulminacyjnym punktem wieczoru był koncert zespołu Perfect

Dni Wisznic. Tłumy i gorąca atmosfera na stadionie [GALERIA ZDJĘĆ, FILM]

Dobra muzyka, liczne atrakcje i gorąca atmosfera - tak można podsumować Dni Wisznic. Wydarzenie, zorganizowane przez gminę Wisznice i Gminny Ośrodek Kultury, przyciągnęło na lokalny stadion około dziesięciu tysięcy mieszkańców regionu. Słowo Podlasia objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
Dni Wisznic. Tłumy i gorąca atmosfera na stadionie [GALERIA ZDJĘĆ, FILM]
Wierne fanki Skolima nie tylko śpiewały na koncercie, ale liczyły też na autograf artysty

Autor: Justyna Lesiuk-Klujewska

Wydarzenie odbyło się 27 lipca. Już od godziny 14:00 scena należała do lokalnych artystów, którzy zaprezentowali swoje talenty. Chór Polesie i Chór Srebrne Głosy zachwyciły publiczność swoim repertuarem, a dzieci i młodzież ze Studia Piosenki udowodniły, że przyszłość lokalnej sceny muzycznej jest w dobrych rękach. Występy taneczne artystek ze Szkoły Tańca i Gimnastyki Diament wprowadziły na scenę energię i grację, a Zespół Śpiewaczy KGW Wygoda przypomniał o bogactwie lokalnej kultury ludowej. Liczne konkursy z nagrodami dodatkowo podgrzewały emocje wśród zgromadzonej publiczności.

Galerię zdjęć z Dni Wisznic obejrzysz tutaj:

Popołudnie upłynęło pod znakiem atrakcji dla najmłodszych. Na scenie pojawił się Stwór Głodomór z widowiskiem artystycznym, które wywołało uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców. Po oficjalnym powitaniu gości rozpoczęła się wyczekiwana część koncertowa.

Publiczność, która wypełniła stadion, z niecierpliwością czekała na gwiazdy wieczoru. Najpierw sceną zawładnął Skolim, który swoimi hitami rozgrzał widownię do czerwoności, zachęcając ją do wspólnego śpiewu i tańca. 

Na występ Skolima czekały szczególnie nastolatki, fot. Justyna Lesiuk-Klujewska

Potem wystąpił Mili Jack. Kulminacyjnym punktem wieczoru był koncert zespołu Perfect & Łukasz Drapała. Legendarne utwory Perfectu, wzbogacone o talent Łukasza Drapały, porwały publiczność, tworząc niezapomniany spektakl świateł i dźwięku. Wspólne śpiewanie znanych refrenów niosło się po całym stadionie, tworząc prawdziwie magiczną atmosferę jedności. Imprezę zakończył dynamiczny występ zespołu So Easy, który do północy utrzymał publiczność w tanecznym rytmie.

- To dla mnie powód do dumy, że na Dni Wisznic przyjechało aż tak dużo osób. Cieszę się, że pogoda była dla nas łaskawa i frekwencja dopisała i dzięki temu wieczorem panowała wyjątkowa atmosfera. Staraliśmy się tak zorganizować wydarzenie, żeby każdy znalazł coś dla siebie. I udało się - mówi wójt Piotr Dragan.

Na stadionie było ok. 10 tys. osób. fot. Justyna Lesiuk-Klujewska

CZYTAJ TEŻ:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Bricomarche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kto to ? - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: W artykule masz wyraźnie napisane, kto to jest (a właściwie był). Jaki masz problem z tym, że o nim napisano? Data dodania komentarza: 3.08.2026, 17:14 Źródło komentarza: Nie żyje Wojciech Machnowski Autor komentarza: Wujek Dariusz Treść komentarza: Nie oszukuj. Państwo nie znosi konkurencji... Data dodania komentarza: 3.08.2026, 12:34 Źródło komentarza: Nielegalny salon gier zlikwidowany przy współpracy z bialskimi celnikami Autor komentarza: kto to ? Treść komentarza: A kto to jest ? To jakiś piłkarz ? Grał w ekstraklasie ? Czy w reprezentacji Polski ? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 21:19 Źródło komentarza: Nie żyje Wojciech Machnowski Autor komentarza: Mariusz Naumiuk Treść komentarza: W Sądzie jasno określiłem, że jeśli moja była żona nie przedstawi dokumentów badań DNA, że Dawid I Michał są moimi synami genetycznymi to nie mamy o czym rozmawiać. W 2023 roku spostrzegłem, że (moje siostry) córki moich rodziców wraz z Prokuraturą tuż przed 14 luty 2014 roku zabiły moją mamę w Szpitalu w Białej Podlaskiej, która żyła dwa lata na wystawionym akcie zgonu. Więc czego mogę się jeszcze domyślać, gdybym wiedział o tym, nie zadawałbym się z rodzeństwem.Nigdzie się nie ukrywałem, myślę, że organy ścigania jak i policja każdego dnia doskonale wiedzieli gdzie jestem. Jeszcze nie wiem co z moim dzieckiem, które urodziło się w 2023 roku oraz jego mamą piękną czarnooką z USA pochodzenia ukraińskiego. Pani w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej powiedziała, że tam w Sławacinku Starym nie mam czego szukać. Data dodania komentarza: 2.08.2026, 16:32 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja Autor komentarza: Mariusz Naumiuk Treść komentarza: mieszkałem w Danii to był 2014 rok, więc czego mogę się więcej domyślać....? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 16:14 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama