Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 maja 2024 21:47

Medale i tytuły dla zawodniczek Akademii VIRTUS

W Nowej Rudzie-Słupcu zawodnicy walczyli w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF. Medale zdobywały w nich między innymi reprezentantki Akademii VIRTUS w Łomazach.

Autor: VIRTUS Łomazy

Ekipa z Łomaz pojawiła się na mistrzostwach w składzie: Nikola Sobechowicz, Anastazja Stanilewicz, Karolina Podkańska i Wiktoria Segeń. Pierwszy medal dla VIRTUSA wywalczyła Anastazja Stanilewicz, zdobywając srebro oraz tytuł wicemistrzyni Polski w walkach w kategorii wagowej -60 kg. Tego samego dnia rywalizacji Nikola Sobechowicz wywalczyła również srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski w walkach w kategorii -42 kg. Karolina Podkańska zajęła dziewiąte miejsce w walkach w kategorii -55 kg, a Wiktoria Segeń 9 miejsce w walkach w kategorii -60 kg. Ponadto Anastazja była tuż za podium zajmując piąte miejsce w technikach specjalnych oraz dziewiąta w układach stopni mistrzowskich. W zawodach w rolę arbitrów po raz kolejny wcieliły się Monika Chwalewska II Dan oraz Karolina Juszczak I Dan. Trenerem naszych zawodniczek jest Artur Romaniuk IV Dan.
    Udział w zawodach był możliwy dzięki wsparciu wójta gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego. Partnerami Akademii są: Firma SERHEJ z Łomaz, Green Office Ecologic, Delikatesy Centrum w Łomazach, Firma ROBEX z Dubowa, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej, Studio Fotograficzne FOTOS z Białej Podlaskiej, Paleta Smaków BISTRO w Łomazach, firma przewozowa SZWAGRY z Łomaz.