piątek, 3 maja 2024 12:45

Złote medale dla piłkarek AZS PSW Biała Podlaska!

Wielkie brawa i słowa uznania dla piłkarek AZS PSW Biała Podlaska! W finałowym turnieju mistrzostw Polski młodziczek w Łodzi nasz zespół wywalczył złote medale!

Autor: AZS PSW Biała Podlaska

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska zostały mistrzyniami Polski do lat 13, w wielkim finale pokonując po dramatycznym spotkaniu rywalki z SMS Łódź w rzutach karnych (3:1), w regulaminowym czasie gry było 0:0. Najlepszą bramkarką mistrzostw uznana została Agnieszka Brewczyńska z AZS PSW.

Nasze mistrzynie Polski to: Agnieszka Brewczyńska, Natalia Nestorowicz, Aleksandra Posiewka, Amelia Najdyhor, Weronika Korszeń, Weronika Orzełowska, Milena Różnowicz, Maja Pietrzak, Karolina Szczęsna, Maja Cieślik, Martyna Michalak, Nikola Berlińska, Magdalena Kusy, Katarzyna Mielnik, Amelia Mochnacz. Trenerzy: Marek Kalinowski, Dominika Dewicka.

Końcowa klasyfikacja finałowego turnieju: 1. AZS PSW Biała Podlaska, 2. UKS SMS Łódź, 3. UKS Trójka Staszkówka Jelna, 4. UKS Ząbkovia Ząbki, 5. KA 4 ResPect Krobia, 6. AZS Wrocław, 7. Włókniarz Białystok, 8. UKS Olimpia Szczecin.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.