To wyjątkowe spotkanie będzie hołdem oddanym tym, którzy odeszli, lecz wciąż żyją w sercach, wspomnieniach i historii lokalnej społeczności.
Cmentarz, tradycyjnie w ten dzień rozświetlony tysiącami zniczy, stanie się miejscem głębokiej zadumy, refleksji i pamięci o tych, którzy odeszli. Organizatorzy zapraszają wszystkich, by w atmosferze światła i nostalgii przypomnieć sobie o sile pamięci i wdzięczności.
Program wieczornicy, skupiający się na wzruszających utworach poetycko-nostalgicznych oraz rozważaniach, ma na celu nie tylko uczczenie zmarłych, ale także podkreślenie ciągłości pokoleń i znaczenia wspólnej historii.
Wśród artystów, którzy swoimi występami uświetnią to wydarzenie, znaleźli się:
Izabela Lewandowicz
Janusz Pruniewicz
Elżbieta Gruszkowska
Mariusz Szymoniuk
- Zapalmy razem symboliczne światełko pamięci– apelują organizatorzy, czyli Parafia Rzymskokatolicka w Sławatyczach i Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach.

CZYTAJ TEŻ:












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze