Noc z poniedziałku na wtorek będzie ciepła jak na listopad – temperatura utrzyma się w granicach 8°C. Powietrze pozostanie wilgotne, miejscami wystąpią słabe opady deszczu lub mżawki, a przy gruncie możliwe mgły ograniczające widoczność. Ciśnienie będzie stopniowo rosło.
Poranek powita nas chmurami i lekkim chłodem – około 7–8°C. Miejscami może jeszcze padać drobny deszcz, ale w ciągu dnia opady stopniowo ustaną. Temperatura maksymalna wyniesie około 10°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych i południowo-zachodnich, nieprzekraczający 20 km/h.
Popołudnie i wieczór przyniosą większe rozpogodzenia, jednak przy zachodzącym słońcu zrobi się chłodno – około 6°C. Noc z wtorku na środę będzie sucha, bardzo spokojna, ale mglista.
CZYTAJ TEŻ:
















Napisz komentarz
Komentarze