Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 25 lutego 2026 23:06
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarze ulegli tylko KM PSP z Białej Podlaskiej!

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej [WYNIKI]

Zazwyczaj spotykają się przy akcjach ratowniczych czy na zawodach strażackich, ale ostatnio zrobili coś innego. Strażacy zmierzyli się ze sobą na parkiecie, walcząc o bramki i puchary podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. Wynik? Gospodarze ulegli tylko KM PSP z Białej Podlaskiej.
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej [WYNIKI]
Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika trafił do Igora Paczuskiego z KM PSP Biała Podlaska, a koronę króla strzelców zdobył Damian Szuta z KP PSP Tomaszów Lubelski

Źródło: Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się 23 lutego na obiektach sportowych I LO i II LO w Tomaszowie Lubelskim, zgromadziły 18 drużyn reprezentujących jednostki z różnych części województwa.

Organizatorem tych mistrzostw była Komenda Wojewódzka PSP w Lublinie wraz z Komendą Powiatową PSP w Tomaszowie Lubelskim.

Przez cały dzień hale tętniły życiem, a na trybunach nie brakowało koleżeńskiego dopingu. 

Finałowa kolejność na podium

Po serii zaciętych spotkań wyłoniono najlepsze drużyny mistrzostw. Tytuł mistrzowski powędrował do reprezentacji Komendy Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Tomaszowa Lubelskiego, która, grając u siebie, mogła liczyć na dodatkowy zastrzyk energii z trybun. Trzecie miejsce przypadło strażakom z Ryk, a tuż za podium uplasowała się reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Lublinie. Dalszych miejsc nie klasyfikowano, bo w tych zawodach ważniejsza od tabeli była sama rywalizacja i sportowy duch.

Indywidualne wyróżnienia

Oprócz klasyfikacji drużynowej doceniono także indywidualne umiejętności zawodników. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został Karol Filipek z KP PSP Ryki, którego interwencje nieraz ratowały drużynę w trudnych momentach. Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika trafił do Igora Paczuskiego z KM PSP Biała Podlaska, a koronę króla strzelców zdobył Damian Szuta z KP PSP Tomaszów Lubelski, imponując skutecznością pod bramką rywali.

Puchary i gratulacje

Uroczystego zakończenia zawodów i wręczenia pucharów dokonał zastępca lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Michał Badach, w asyście komendanta powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim, bryg. Pawła Chromca. Zawody pokazały, że sportowa rywalizacja doskonale uzupełnia codzienną służbę, budując więzi między strażakami z całego regionu. Na parkiecie była walka o każdy gol, po końcowym gwizdku – uściski dłoni i zapowiedzi rewanżu przy kolejnej edycji mistrzostw.

CZYTAJ TEŻ:


Źródło: Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos - maniaku,Treść komentarza: Wieża Eiffla nie emituje promieniowania elektromagnetycznego, januszku-maniaku.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 21:43Źródło komentarza: Wznowili postepowanie w sprawie masztu po interwencji mieszkańcówAutor komentarza: Przepraszam BardzoTreść komentarza: I znając polskie realia pewnie jechali jakimiś struclami 15 letnimi lub nawet pełnoletnimi 18 + . Jak to mówią czym starszy grat tym większa prędkość . No chyba że to były nowe auta z salonu to wtedy przepraszam bardzo :-) :-) :-)Data dodania komentarza: 25.02.2026, 17:17Źródło komentarza: 136 km/h przez Woroniec, 82 km/h przez CzosnówkęAutor komentarza: Mordehaj PisowiecTreść komentarza: Skoro stoi na prywatnej działce to nic nikomu do tego masztu . Jak komuś się nie podoba to niech sprzeda posesje i wyprowadzi się . Najlepiej do lasu lub na pustynię tam masztów nie ma.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wznowili postepowanie w sprawie masztu po interwencji mieszkańcówAutor komentarza: BuahahahahahhaTreść komentarza: będą te Audi klepać , szpachlować , wyginać , prostować , łatać dziury i za tydzień będzie stał na oto moto jako igła , okazja , nie bity . Czy zezłomują klepaka ? Będzie zezłomowany czy będzie klepak klepany jeżdził jako nie bity buahahahahahahahahData dodania komentarza: 25.02.2026, 17:03Źródło komentarza: Lubelskie. Audi wjechało w radiowóz. Troje policjantów w szpitaluAutor komentarza: Egon 23Treść komentarza: Zacofane polskie mieszczaństwo . W latach 70- tych ubiegłego wieku elektryfikowano polską wieś . Podobnie myslało polskie chłopstwo . Mówili a po co nam ta elektryka , tyle lat przeżyłem pez prądu to i teraz też przeżyję , po co nam te słupy na polach czy w gospodarstwach . Teraz też wszystko przeszkadza a to wieża a to kurniki a to wiatraki . Jednym słowem zacofanie jak 100 lat temu .Data dodania komentarza: 25.02.2026, 17:00Źródło komentarza: Wznowili postepowanie w sprawie masztu po interwencji mieszkańców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama