Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 sierpnia 2026 09:39
Reklama
Reklama
Reklama
Motorowerem mimo zakazu

Trzy dożywotnie zakazy to za mało. Skrajna nieodpowiedzialność kierowcy z gminy Sławatycze

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego we Włodawie zatrzymali do kontroli 67-letniego mieszkańca gminy Sławatycze. Mężczyzna wykazał się wyjątkową lekceważącym stosunkiem do prawa.
Trzy dożywotnie zakazy to za mało. Skrajna nieodpowiedzialność kierowcy z gminy Sławatycze
Ostatniej doby włodawscy policjanci wyeliminowali z ruchu kierujących, którzy nie stosowali się sądowych zakazów kierowania pojazdami, a dodatkowo znajdowali się w stanie nietrzeźwości

Źródło: KPP Włodawa

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w miejscowości Hanna podczas rutynowych działań mundurowych. Funkcjonariusze zatrzymali motorowerzystę, którym okazał się 67-latek z sąsiedniej gminy Sławatycze. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna posiada aż trzy dożywotnie zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydane przez sądy.

Mieszkaniec gminy Sławatycze ponownie stanie przed wymiarem sprawiedliwości, tym razem odpowiadając za złamanie zakazów sądowych. Za taki czyn grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat oraz dotkliwe grzywny.

Zatrzymanie to było częścią szerszych działań włodawskiej policji prowadzonych w ostatniej dobie. W ich wyniku z dróg wyeliminowano także dwóch innych motorowerzystów: 70-letniego rekordzistę z powiatu łęczyńskiego, który miał ponad 2,5 promila alkoholu i dożywotni zakaz, oraz 31-latka z gminy Wola Uhruska, który prowadził pojazd w stanie po użyciu alkoholu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Bricomarche
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mareczek - maniaku, Treść komentarza: Jaka sprawa? Data dodania komentarza: 13.08.2026, 17:18 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: Też pływałem, ale z kołem ratunkowym... Treść komentarza: Stan kanalizacji jest taki sam jak za rządów formacji politycznej pana Nikołajuka, gdy też zalewało dokładnie to samo miejsce, pytanie jest więc tylko polityczno-retoryczne. Słyszałem przemowę-trawę pani Gorczycy na jednej z rocznic Smoleńskich, ale gdzie jej tam do takich tuzów ( tuzin ? ) intelektu jak gwiazdy P.O. : Urszula Zieleńska, Kidawa-Błońska, Kotula, Izabela Bodnar, Marta Wcisło, Barbara Nowacka... i to tylko kilka z tej tasiemcowej listy... Data dodania komentarza: 13.08.2026, 13:56 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: Trzeba wyposażyć Straż Gminną w ponton żeby mogła zebrać parę złotych z mandatów wystawionych osobom łowiącym ryby bez karty wędkarskiej. Data dodania komentarza: 13.08.2026, 12:15 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Mareczek Treść komentarza: Siemano, wiecie może jak się skończyła sprawa właściciela? Dostał jakiś wyrok? Data dodania komentarza: 12.08.2026, 22:17 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: G...... Treść komentarza: Ciekawe czy prokurator i sąd podjęli decyzję aby go zamknąć na 3 miesiące w areszcie ? Dziadka 60 letniego zamknęli na 3 miesiące za to że zaorał kawałek drogi to tu jak najbardziej też powinien być areszt na 3 miesiące . Data dodania komentarza: 12.08.2026, 19:41 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama