Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 kwietnia 2026 07:30
Reklama
Reklama

Gmina Komarówka Podlaska: Wieża widokowa jako atrakcja

Właśnie powstaje wieża widokowa w Żeliźnie. Będzie elementem ścieżki rowerowej i szlaku Greenweys, który wytyczono na terenie gminy. - Wieża będzie miała dwa podesty, na tyle duże, że swobodnie wejść będzie mogła cała szkolna klasa, by odbyć w terenie choćby lekcję z przyrody - mówi Ireneusz Demianiuk, wójt gminy Komarówka.
Gmina Komarówka Podlaska: Wieża widokowa jako atrakcja

Na wieżę dofinansowanie z EFR pozyskali strażacy ochotnicy. Na konto inwestycji z unijnych funduszy wpłynęło 74 tys. zł. - Na wieży będzie luneta, przez którą można będzie podziwiać dzikie ptactwo i zwierzęta. Z góry roztacza się widok na zbiornik wodny w Żeliźnie - mówi wójt.
Właśnie układana jest kostka pod wierzą, a ta jest niemal na ukończeniu. - To będzie jedna z atrakcji naszej gminy. Mam nadzieję, że przyciągać będzie wielu turystów - dodaje Demianiuk.

Wieża to nie koniec, bo w pobliżu powstanie plac zabaw, miejsce na grilla, czyli całe zaplecze przystosowane do rekreacji. - Place zabaw w ramach rekreacyjnego szlaku planujemy zresztą również w innych miejscowościach gminy - przyznaje wójt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ŁosiczaninTreść komentarza: Oczywiście w czasie pandemii statystyki się pogorszyły ale kto by na to patrzył. Fajne ostatnio bardzo popularne stwierdzenie czyt: według ekspertów …… jakich od czego a już Imion i nazwisk ciężko doszukać. Zablokowana granica z Białorusią więc handel z ruskim odbywa się innymi kanałami bo po co ma się rozwijać wschód Polski, niedokończona droga S19 też nie ma wpływu nie wspomnę o konflikcie który jest tuż przy granicy wschodniej który wygasza rozwój turystyki w tym regionie. Czemu ma służyć taki artykuł, nie wiem, może żeby nastraszyć tych którzy jeszcze mają nadzieję że tutaj też można się spełniać zawodowo, kulturowo i w spokoju i mimo wszystko zdrowym środowisku wychowywać swoje dzieciData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:51Źródło komentarza: Gmina Sarnaki w czołówce krajowej depopulacji. Powiat łosicki traci mieszkańcówAutor komentarza: Krzysztof 47Treść komentarza: Poszerzanie horyzontów zawsze pozytywnie wpływa na wykonywany zawód. Brawo! Słowo Podlasia, poprawcie nagłówek, bo trochę wstyd.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 21:39Źródło komentarza: Biała Podlaska. Szkolenia nauczycieli na Macie i w GrecjiAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Wyludnia się bo władze powiatu nie starają się by stworzyć mijsca pracy zachecajac firmy do inwestycji na terenie Łosice, Bumar sprzedano, A nowych inwestorów nikt nie szuka,Data dodania komentarza: 20.04.2026, 21:19Źródło komentarza: Gmina Sarnaki w czołówce krajowej depopulacji. Powiat łosicki traci mieszkańcówAutor komentarza: BolesławTreść komentarza: Jak ktoś będzie jechać z Siedlec do Białej starą 2, to bez sensu takiemu wjeżdżać na nową trasę ! Chyba że nie liczy się z paliwem i czasem...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 15:57Źródło komentarza: Jeszcze w kwietniu mamy dojechać A2 do węzła ŁukowiskoAutor komentarza: marwinTreść komentarza: Co to po polsku znaczy "wyłanczaj"?Data dodania komentarza: 20.04.2026, 13:38Źródło komentarza: Jeszcze w kwietniu mamy dojechać A2 do węzła Łukowisko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama