Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 11 lutego 2026 08:58
Reklama
Reklama
Reklama

Woda w Drelowie skażona bakterią coli

Jak informuje sanepid, woda w Drelowie nie nadaje się do spożycia, gdyż próbki pobrane 10 października wykazały obecność bakterii coli.
Woda w Drelowie skażona bakterią coli

–Wyniki badań wskazują na bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia-brzmi komunikat Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Białej Podlaskiej. Wody pochodzącej ze zbiorowego wodociągu, nie można wykorzystywać do przygotowania zimnych napojów i potraw, mycia owoców i warzyw, wytwarzania lodu, mycia naczyń kuchennych i sztućców, a także szorowania zębów, mycia rąk i innych części ciała.

Sanepid zobowiązał zarządzających wodociągiem do  zapewnienia konsumentom  wody w odpowiedniej jakości i podjęcia działań naprawczych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Byli i zrezerwTreść komentarza: W Motorze zagrał m.in. Konrad Kraska z rezerw.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 08:45Źródło komentarza: Porażka z MotoremAutor komentarza: inter CORTreść komentarza: w zeszłym roku 2025 mówiłem ze A2 do Białej Podlaskiej zostanie otwarta na wakacje 2026. Kilka osób mało mnie nie pobiło ...sprawdzą sie moje słowa...styczeń i luty nie dzieje sie nic...a roboty jeszcze min na 3 miesiąceData dodania komentarza: 11.02.2026, 07:44Źródło komentarza: Kiedy pojedziemy A2 z Białej Podlaskiej do Siedlec?Autor komentarza: Ksiądz IgnacyTreść komentarza: No i zgasili peta :-) Wreszcie jakiś pożytek z tej policji . Nie rokuje na przyszłość . Patola na 10 lat zamknąć . Jeszcze wykastrować go aby nie naprodukował sobie podobnej patoli .Data dodania komentarza: 10.02.2026, 19:57Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dealer w rękach policji [ZDJĘCIA]Autor komentarza: FK Borac Banja Lukanja LucaTreść komentarza: Na pewno nie druga drużyna, o tym nie ma nawet co mówić, znają ( Chudy i Bas... ) wynik Podlasia z Orlętami Radzyń ? No !Data dodania komentarza: 10.02.2026, 15:56Źródło komentarza: Porażka z MotoremAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: "dług miasta ma wzrosnąć o 60,3 mln zł" - ta zbrodnia zadłużania powinna być co najmniej chłostą karana.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 14:39Źródło komentarza: Miliony na inwestycje i rosnące długi. Biała Podlaska z relatywnie niskim zadłużeniem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama