Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 21:36
Reklama

Międzyrzec Podlaski: Otwarcie pływalni dopiero w przyszłym roku

Mieszkańcy nie skorzystają z basenu w tym roku. Podczas prac remontowych wykonawcy napotkali na nieprzewidziane przeszkody, które przedłużyły proces renowacji. Według przewidywań z odnowionej pływalni będzie można skorzystać dopiero na początku przyszłego roku.
Międzyrzec Podlaski: Otwarcie pływalni dopiero w przyszłym roku

Termin oddania przez wykonawcę pływalni "Oceanik" przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji upłynął 16 listopada. Niestety nie udało się ukończyć wszystkiego przed przewidywaną w harmonogramie datą. Jak informuje Arkadiusz Myszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dodatkowe prace są obecnie już na końcowym etapie. - Trwają ostatnie roboty na zewnątrz i w środku oraz przygotowania do oddania budynku. Potem oczywiście musimy posprzątać, uzdatnić wodę, poczekać na badania, cały ten proces trochę potrwa. Samo oczekiwanie na wyniki badań na obecność bakterii Legionella to okres 12 dni – tłumaczy dyrektor.

Przypomnijmy, że modernizacja składała się z dwóch etapów. Pierwszy to remont niecki, szatni, natrysków i wnętrza obiektu, który finansowany był ze środków resortu sportu i turystyki oraz budżetu miasta. Drugi zaś, dofinansowany z funduszy unijnych obejmował termomodernizację, docieplenie stropodachu, elewacji, wymianę okien i drzwi, montaż pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych do podgrzewania wody.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 49


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama