Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 lutego 2026 21:50
Reklama
Reklama
Reklama

Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

Bialscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców, którzy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie miasta okradli pięć sklepów. Ich łupem padły pieniądze, kosmetyki, odzież, wyroby tytoniowe i zabawki.
Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

W połowie listopada na terenie miasta doszło do dwóch kradzieży sklepowych. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że w jednym ze sklepów trzej młodzi mężczyźni ukradli kosmetyki. Z drugiego zabrali natomiast wyroby tytoniowe i pieniądze. Jak zawsze w przypadku tego typu przestępstw nad sprawą zaczęli pracować policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Szybko ustalili, że związek z kradzieżami ma trzech obywateli Białorusi w wieku od 21 do 24 lat, którzy co jakiś czas przyjeżdżają do Białej Podlaskiej. Przez kilka kolejnych tygodni policjanci czekali na pojawienie się mężczyzn w mieście. W ubiegły wtorek doszło do zatrzymania dwóch z nich. 21-latek i 23-latek posiadali przy sobie kosmetyki, odzież i zabawki. Nie potrafili wyjaśnić jak weszli w ich posiadanie. Kryminalnym udało się ustalić, że przedmioty pochodzą z trzech sklepów, które zatrzymani okradli w grudniu. 

21-latek i 23-latek usłyszeli zarzuty kradzieży mienia o łącznej wartości ponad 2800 złotych. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego sprawcy.   

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: brązowenosylitwiniukaTreść komentarza: Ta gnojowica do ciebie idealnie pasuje, platformiany trollu.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 23:33Źródło komentarza: Biała Podlaska. Radni prezydenta szykują podwyżkę włodarzowi miastaAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Pójdźmy dalej z fantazjami. "Złote tarasy" i "Galeria Sfera" do natychmiastowego wyburzenia bo w szczerym bialski polu będzie KFC! Już to widzę jak licealiści z Kraszaka i Platerki biegną na kurczaka w przerwie między religią a WF.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 21:19Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Dyrektor z zawodu, jak u Barei. Na twarzy ma to wypisane.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 21:10Źródło komentarza: Gmina Tuczna ma nowego sekretarzaAutor komentarza: Ja, dziadek i ojciecgnojowicęTreść komentarza: Ty lepiej napisz czy w smoleńsku był zamach czy nie ? Bo my z dzadkiem i ojcem pijąc gnojowcę we trzech do dziś nad tym rozkminiamy.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 13:01Źródło komentarza: Biała Podlaska. Radni prezydenta szykują podwyżkę włodarzowi miastaAutor komentarza: K....Treść komentarza: I dziadek dobrze myslał . Po co tacy starzy po 65 roku życia mają siać spustoszenie na drodze . Niech sami oddają prawo jazdy albo im zabierać .Data dodania komentarza: 13.02.2026, 12:58Źródło komentarza: Kąkolewnica. Osobówka potrąciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama