Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 10:52
Reklama
Reklama

Tragiczny pożar w Rokitnie

Policjanci ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w Rokitnie. Częściowemu spaleniu uległ parterowy dom. W pożarze zginął 68-letni mężczyzna. Pozostali domownicy zdołali opuścić budynek. 
Tragiczny pożar w Rokitnie

Do pożaru doszło po godz. 1.00 w nocy. W jego wyniku częściowemu spaleniu uległ parterowy dom. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w drewnianej części budynku strażacy odnaleźli ciało - prawdopodobnie 68-letniego mieszkańca posesji. W chwili zdarzenia, w drugiej murowanej części przebywały trzy osoby, które same zdążyły opuścić dom. Jedna z nich 95-latka trafiła do szpitala na obserwację. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.
Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. – Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Dzisiaj przeprowadzone zostaną oględziny miejsca zdarzenia w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa, które pomogą wyjaśnić jak doszło do tragedii – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama