Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 04:26
Reklama

Strażacy jechali do pożaru, dwa wozy w rowie

Do dwóch groźnych wypadków doszło dziś przed godziną 10 w Ciciborze i Bordziłówce Starej. Jadące do pożaru w Nosowie wozy strażackie na śliskiej drodze uległy kolizjom.
Strażacy jechali do pożaru, dwa wozy w rowie
Autor: dzięki uprzejmości Info Meteo LU Biała Podlaska

Do pierwszego zderzenia doszło w Ciciborze. – Wóz Państwowej Straży Pożarnej z Białej Podlaskiej na łuku drogi zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fiatem cinquecento. Samochodem podróżowała kobieta i jej dwie córki. Oba pojazdy wylądowały w rowie – mówi kom. Wojciech Lesiuk, p.o. rzecznika prasowego bialskiej Komendy Miejskiej Policji. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Na rutynowe badania przewieziono jedynie dwójkę dzieci z cinquecento.

Kolizji uległ również drugi wóz strażacki, który jechał do tego samego pożaru, tym razem w miejscowości Bordziłówka Stara. Ucierpiał pojazd Ochotniczej Straży Pożarnej Worgule. – W trakcie manewru wyprzedzania doszło do bocznego zderzenia i oba pojazdy zjechały do przydrożnego rowu – dodaje kom. Lesiuk.

Tutaj również nikomu nic poważnego się nie stało. Policja wyjaśnia przyczyny obu kolizji i jednocześnie ostrzega przed trudnymi warunkami na drogach.

Monika PawlukOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama