Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:02
Reklama
Reklama

Glikol na Wigilię

Glikol na Wigilię

Niebezpiecznie zakończyła się Wigilia dla 62-latka z Leśnej Podlaskiej. Mężczyzna wypił płyn zawierający glikol. W efekcie doszło do ostrego zatrucia organizmu, zagrażającego utratą życia.

Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do bialskiego szpitala. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów z Janowa Podlaskiego.

(sb)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama